Profil łowiska

Witamy
  zapraszamy na malowniczo położone 4 stawy o łącznej powierzchni 7,8 ha i  głębokości od 1m do 2,5 m wody oraz długości wałów 1,7 km. Cały teren otoczony z jednej strony lasem a z drugiej polami z dala od ruchliwych dróg. Dodatkowo jest ogrodzony, wały są wykoszone a dla wygody gości stworzyliśmy na wałach ścieżki wysypane drobnym kamieniem.

Ryby

W stawach są głównie karpie o wadze od 1 do 3 kg, jak również w mniejszych ilościach większe okazy (karpie i jesiotry do 15 Kg) oraz ryby drapieżne: szczupaki, sandacze, okonie a także liny i amury.
Zapraszamy zarówno początkujących wędkarzy jak i doświadczonych. Dla początkujących wypożyczamy podstawowy sprzęt (wędka karpiowa, podbierak, siatka na ryby, wygodne rozkładane krzesło wędkarskie) a dla zaawansowanych dużo przestrzeni i spore okazy ryb. Miejsce jest ciche i spokojne. Na dość rozległym terenie trawiastych wałów jest dużo miejsca również na biwakowanie - np. rozpalenie grilla, rozłożenie namiotu.

Sprzedaż ryb żywych

Wszystkie złowione ryby można kupić. W okresach od czerwca do grudnia prowadzimy sprzedaż karpia handlowego, lina, sandacza, amura w ilościach detalicznych a karpia także hurtowych. Aby mieć pewność realizacji zamówienia należy je złożyć telefoniczne przynajmniej dzień wcześniej. Na zamówienie zachowamy do sprzedaży również złowione karpie o wadze powyżej 5kg. Karpie karmione są naturalnym zbożem wyprodukowanym w własnym gospodarstwie rolnym a stawy regularnie odmulane, dzięki temu mamy pewność co do walorów smakowych mięsa.

Ławki, mała architektura

Obiekt jest wyposażony w małą architekturę wykonaną z naturalnych bali drewnianych (ławki proste, ławki z dachem kryte strzechą oraz wiaty kryte strzechą). Można w nich odpocząć szczególnie w upalne dni a w razie nagłego deszczu uchronić się przed opadami. Strzecha sprowadzona z Mazur jako pokrycie zapewnia unikalny mikro-klimat. Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć.

Łódki

Posiadamy również łódki wędkarskie płaskodenne (do łowienia na zakotwiczonej łodzi lub do przejażdżek rekreacyjnych ) oraz kajaki do używania na wydzielonym zbiorniku. Osoby korzystające z łódek mają do dyspozycji bezpieczne kamizelki.